Näitemäng
Näitemänguklubi | Uudised | Lavastused

SUVISED NÄITEMÄNGUPÄEVAD 2012
11.-16. juunil Tartus ja Vastseliinas

E, 11. juuni TARTUS
[BUSS Vastseliina-Tartu]
[13.30-14.00 Tartu laste ja noore vastuvõtt Lille majas]
[14.00-14.30 Tutvumismängud rühmades]
14.30 Suviste näitemängupäevade 2012 „Vana aja saladus“ avamine KOOS KOOGI JA MORSIGA
15.00-17.00 Hele pärastlõuna õudustega
17.00-18.30 Jutuvestmise õpituba (2.-5. klass)
17.00-18.30 Kipsmaskide õpituba (6.-11. klass)
18.30-19.00 KIIRE ÕHTUSÖÖK
19.00-20.30 Jutuvestmise õpituba (6.-11. klass)
19.00-20.30 Kipsmaskide õpituba (2.-5. klass)
20.45-22.00 Eriti mitte-õudse muusika kontsert

T, 12. juunil TARTUS
8.30 Äratus ja õudne hommikuvõimlemine
9.00-10.00 HOMMIKUSÖÖK
10.00-11.30 Jutuvestmise õpituba (2.-5. klass)
10.00-11.30 Lavavõitluse õpituba (6.-11. klass)
11.30-12.00 Paus
12.00-13.30 Lavavõitluse õpituba (6.-11. klass)
12.00-13.30 Jutuvestmise õpituba (2.-5. klass)
13.30-14.30 LÕUNA
14.30-15.30 Üllatus!
15.30-17.30 Seikluslik muistendimäng Tartus (igas võistkonnas nii Tartu kui ka Vastseliina noored)
17.30-18.30 Arstitudengite bänd ja muistendimängu tulemused
18.30-19.30 ÕHTUSÖÖK
19.30-23.00 Õuduste õhtu Lille majas (Õudusjuttude rääkimise võistlus ning õuduste rada Lille majas)

K, 13. juunil TARTUS JA VASTSELIINAS
8.30 Äratus ja õudne hommikuvõimlemine
9.00-10.00 HOMMIKUSÖÖK
10.00-11.30 Mänguline õpituba Lõuna-Eesti keeltest, kõik koos (Jüvä Sullõv)
11.30-12.00 Paus
12.00-13.30 Lavavõitluse õpituba (2.-5. klass)
12.00-13.30 Protsessdraama õpituba (6.-11. klass)
13.30-14.30 LÕUNA
14.30-16.00 Protsessdraama õpituba (2.-5. klass)
14.30-16.00 Lavavõitluse õpituba (6.-11. klass)
16.00-17.30 Kirstine kokkamisklubi
17.30-18.00 Asjade pakkimine ja valmistumine bussile minekuks
[18.30-20.10 Buss Tartu-Vastseliina]
20.30-21.00 ÖÖOODE
21.00-22.30 Vaba aeg Vastseliina noortekeskuses

N, 14. juunil VASTSELIINAS
8.30 Äratus ja õudne hommikuvõimlemine
9.00-10.00 HOMMIKUSÖÖK
10.00-11.30 Protsessdraama õpituba (2.-5. klass)
10.00-11.30 Lavavõitluse õpituba (6.-11. klass)
11.30-12.00 Paus
12.00-13.30 Lavavõitluse õpituba (2.-5. klass)
12.00-13.30 Protsessdraama õpituba (6.-11. klass)
13.30-14.30 LÕUNA
14.30-16.00 Võistkondlik seiklusmäng Meeksi Jaanikivi juures
16.30-20.00 Rollimängudega piknik-lõkkeõhtu (SÖÖGIGA) Vana-Vastseliina linnuse juures (rollimängud, füüsilised jõukatsumised, nt jooks vallikraavi mäest alla-üles, füüsilist osavust nõudvad ülesanded)
20.30-22.30 Vaba aja programm Vastseliina noortekekuses

R, 15. juunil VASTSELIINAS
9.00-10.00 HOMMIKUSÖÖK
10.00-11.30 Protsessdraama õpituba (2.-5. klass)
10.00-11.30 Lavavõitluse õpituba (6.-11. klass)
11.30-12.00 Paus
12.00-13.30 Lavavõitluse õpituba (2.-5. klass)
12.00-13.30 Protsessdraama õpituba (6.-11. klass)
13.30-14.30 LÕUNA
14.30-18.30 Seikluslik muistendimatk Kirikumäe järv kandis
18.30-19.30 ÕHTUSÖÖK
19.30-22.30 Vaba aja programm Vastseliina noortekeskuses

L, 16. juuni VASTSELIINAS
9.00-10.00 HOMMIKUSÖÖK
10.00-11.30 Õpitubade esitluste proov
11.30-12.00 Paus
12.00-13.00 Õpitubade avatud esitlus (laadalistele, lapsevanematele, sugulastele, sõpradele jt)
13.00-13.30 Suviste näitemängupäevade pidulik lõpetamine kringliga
KOHTUMISENI!